Hello from Ukraine!

Спілкуємся тут, українці!

привіт всім
слава Україні

Всіх вітаю! А чому ні хто нічого не пише?

Героям Слава!

Доречі, хто за кого хоче голосувати? Я наприклад за Ляшка, те, що на нього ллють бруд по ТСН нічого не каже. Просто Порошенко хоче всіх обісрати, а себе показати німфою.

О, дуже приємно було побачити цю тему на форумі :slight_smile:
Якщо будемо ще й технічні речі обговорювати, а не просто оффтопити - буде взагалі суперово!

ох и тут про политоту… вот так не ожидал увидеть. а если серьезно, и так, резонно ли учить анрил(я его уже клацаю на протяжении большого промежутка времени), так как работы в нем в Украине не видел(по крайней мере в Киевских фирмах точно), кому то что то известно когда уже наши начнут в нем что то то делать? вроде фрогварс которые сделали шерлока холмса только работают в анриле 3

ПС2 Кому что известно про сиквенсер? что то в одном из первых хайлайтов показали но так нечего и нету до сих пор, а то мантина тот еще отстой!!! хочется нормальный анимационный компонент, как в Юнити 3д хотя бы

Добридень, друзі) Політоту обговорювати не збираюся, тому одразу до діла:

ви шукали кто використовує Анрил4 в Україні? Search no more - https://forums.unrealengine.com/showthread.php?46834-ROYALTIES-DEFFERED-Shades-of-black-–-TPS-–-UE4-–-Multiple-positions

Хе-хе, я трохи подосліджував за допомогою гугла життєвий шлях твого проекту (шукав по ніку й милу rainfarer@gmail.com) й по результатам думав, що ти з Параші, a виявляється з України, от воно як буває. Як я міг не помітити на одному з форумів посилання на http://www.shadesofblack.com.ua/ , досі дивуюся. Але в тій темі ти так і не відповів мені на рахунок девкітів під приставки й про ліцензії на платформи ПС4 й хЯщик.

Так, я з Києва) Щодо девкітів - це все буде після того, як знайдеться фінансування. Для прототипу це все зайвий клопіт - все досить зручно емулюється на ПЦ

Доречі в домені ком.уа сайт трохи схиблений, тому краще просто .сом

В Україні поки що не використовують Unreal Engine 4, але вже з’явилось чимало вакансій на вітдаленному доступі

Доречі, хто з якого міста?

Lemberg :slight_smile:

Ha! I stole your name! off topic :smiley:

Oh lol ;))

Всіх вітаю,
Слава Україні :slight_smile:

Мене звати Дмитро, я з Києва.

Доречі, хтось приймає ще участь в GameJam’ах від Епіків?

Я не приймаю

Всім привіт. Я з Києва. Розбираюсь з Архвізом.

Unreal на 32-бітній ОСі (7 SP1) запускається?

Дзень добры!
Слава Украiне! Жыве Беларусь!

Hello. I’m from Ukraine. I want to understand how I can make games using Unreal 4. Who can help me?