Hello From Poland

Lets create some different together :slight_smile:

Pozdrowienia. Zakladam, ze jest to temat, w którym wyjatkowo nie zaszkodzi uzywac swojskiego jezyka :slight_smile:

Witam Was serdecznie.

Witam!
Interesuje mnie fakt, czy jest nas tutaj du?o.

Dzien dobry.
Pod wzgledem ilosci niemcow nie pobijemy.
Jak ze zdolnosciami? W moim przypadku jest to praktycznie zero wiedzy i aktualnie przerabiam sobie tutoriale.
Pozdrawiam.

Witam, witam,

Ktos moze jakies Tutoriale po polsku robi?
Na polskojezycznych portalach tez nie ma za bardzo artykolow, a szkoda.

pozdrowka z Wiednia
(tak, klawiatura nie nasza, nie, nie da sie przestawic w ustawieniach szybko na PL)

Lelkom ewrybady! :slight_smile:

siema!

Pewnie nas trochę przybędzie jak poprawią skrypt do płatności za subskrypcję. Skrypt ma błąd i odrzuca znaki narodowe w polu “Name on card” - mam literę “ł” w nazwisku i nie mogę zapłacić. Support wie o tym błędzie od 2 tygodni i “walczą” z tym. Pewnie poprawią jak im zacznie sprzedaż spadać :slight_smile: Pozostaje cierpliwie czekać.

pozdr

warto poczekac jeszcze, a w tym - wciagac tutoriale ile wlezie

pozdrowka
(tak, klawiatura nie nasza, nie, nie da sie przestawic w ustawieniach szybko na PL)

Pozdrowienia z !

Ja tam widze pełno polaków :slight_smile: jak nie Polaków to amerykanów polskiego pochodzenia :stuck_out_tongue:

Interesują was tutoriale od strony Edytora, czy kodu ?

Sadze, ze najbardziej pomocne dla wiekszosci by bylo cos od poczatku do konca.
Tzn. od na przyklad Template’u standardowego “side scroller BP” do gotowego instalatora - na winde to jeszcze prosta sprawa, na mobilne urzadzenia juz niekoniecznie

(tak, klawiatura nie nasza, nie, nie da sie przestawic w ustawieniach szybko na PL)

Witam Was!
pozdrowienia z Manchesteru

Ja robię poradniki, ale na razie nagrałem 10 godzin do UDK. Dosyć popularne, wyskakują jako pierwsze na YT. Znajomy poprosił mnie o nagrania z UE4, bardzo chętnie. Szykuje się kolejne 10 godzin materiału. :slight_smile:
Miałem nagrywać dwa dni temu, ale święta są, to i ja odpoczynek zrobiłem. Ostatnio testowałem budowanie na Android’a. Skończyło się crash’em, teraz będe próbował zbudować najpierw .APK a nie rzucać się na “Deploy to device” bo to nie zawsze działa jak powinno. Ogólnie to co jest napisane w dokumentacji (Choć jest tam tylko napisane co pobrać i tyle) to naprawdę wystarczy. Potem urządzenie z trybem debugowania i sterami Android ADB podłączamy pod komputer i UE4 wykrywa nasze urządzenie. Wtedy w Launch zakładce wyskakuje nam Windows oraz 5-6 pozycji Android’a (Różnią się trybami wyświetlania).

Druga sprawa:
Czy są tu osoby, będące w Founder’s Clubie Epic’a?

Ja też Was witam :slight_smile:

Witam wszystkich kolegów z Polski!

Krótko o sobie…

Jestem pasjonatem gier od czasów amigi. Władam biegle językiem angielskim i niemieckim (zwłaszcza). Tutoriale od unreal engine sa naprawdę super i polecam do powolnego trawienia gdybyście spotkali się z problemami językowymi.
Chętnie pomogę (jak tlko możliwe) przy ew. pytaniach celem wspólnego dokształcenia się w UE4.

Kiedyś bawiłem się UDK … teraz w końcu wyszedł UE4 z systemem blueprint, który uważam za bardzo udany (ale kismet również był ok). Posiadam Oculusa DK1 (DK@ w zamówieniu). Uczę się jak na razie
z tutoriali ale będzie mnie interesowało póxniejsze tworzenie własnych projektów z myślą o Oculusie i blueprint z lataniem.

Jestem tutaj głównie dla osób, które chcą się tym enginem w przyszłości posługiwać itp…

Pozdrawiam wszystkich i zachęcam do nauki UE4!! :slight_smile:

Godzina UE4 po polsku! :slight_smile:

Czesc.

Bawie sie z dwoma pomyslami: procedurowo generowany labirynt i PAC-Man do testowania AI (z pacmana zostal tylko level i bedzie to przeniesione do labiryntu)
Jak bedzie czym sie pochwalic to zaloze topic.

Z tym robieniem instalatora na winde to wcale taka prosta sprawa nie jest, bo jest klops jak docelowy komputer nie ma directX i redist Visual C.

PS.
Znam calkiem dobrze wszystko oprocz programowania od ut99 do UDK. Teraz bawie sie blueprintami w UE4, potem wezme sie za C++.
Umiem programowac w C++, to jest praktycznie moja praca i wlasnie dlatego nie dotykalem programowania az do tej pory, bo hobby to hobby a praca to praca.
Jakby co to odpowiem i pokaze na obrazkach wszystko co bede potrafil wytlumaczyc, wiec prosze smialo pytac :wink:

Bardzo dobrze wiedzieć, że mamy tutaj profesjonalistów od C++. Ja bym niestety poległ, na szczęście ratuje mnie BluePrint który prawie kompletnie pozwala mi zrezygnować z C++.