Bulgarian developers!

Hey there bulgarian developers! Are there any?

Здравейте български разработчици! Има ли някой?

dam ima.
\\\\\\\\
yup

Kak ti e skype?

What’s your skype username?

Hello from me 2

Мара ва :smiley:

Здравейте момчета и момичета. Девелупваме ли? :stuck_out_tongue:

Zdraveite!!!

wow ne znaeh 4e ima o6te bulgari koito se zanimavat s UE4. Mnogo qko Mnogo qko. Zna4i imam problem s kupuvaneto na engina ako nqkoi moje da mi pomogle da pi pi6e po Skype (darkes1997, kartinkata e na 4erna zmiq) ili po Steam (Ben the Dead).
Blagodarq predvaritelno.

Здравейте момчета,

Успех с начинанията ви. Ако някой иска да ме добави за размен на информация, скайпа ми е “sarfios”

Hi BG developers. I am in Plovdiv. I just downloaded Unreal 4 and already love it. I have some experience with UDK. Here is a link to the last project I am finishing up with UDK3 - Game Development | Hipster Axe

If anybody working on unreal in BG wants to talk about game dev or collaborate on a small project together, please send me a PM.

izvinyavai moeto belgarski e mnogo losh

Здравейте! Имам нужда от персонални уроци за unreal 4. Някой може ли да ми помогне или да ме насочи?

Благодаря предварително!

Mai ima…

Може би трябва да конкретизирам от какви уроци имам нужда. Те са в сферата на архитектурата/интериора и включват:

  1. Вкарване на модели от 3ds MAX
  2. Материали
  3. Осветление
  4. Примитивно използване на blueprints - примерно при доближаване до даден обект се показва определена информация; отваряне на врата; смяна позицията на слънцето
  5. Подмяна на цветове и обекти/мебели

Знам, че има много уроци и информация по темата, но винаги изкачат проблеми и въпроси, които ги няма в тях.

Разбира се уроците ще се платят.

Благодаря!

Намерихме се!

Ако има тука някой много добър, да ми пише, тъй като имам работа за цяла година напред и спешно се нуждая от помощ. Става въпрос за предимно техническия аспект на нещата.

Чакам ви!

ako nqkoi se nujdae ot pomosht da pishe

Nameri me na Skype - “Yavrigi”

Здравейте и от един разочарован unity dev :slight_smile:
Поздрави!

Добре дошъл, никога не е късно да минеш към нашият бряг :wink: Лесно ли свикна вече или още не можеш да повярваш, колко лесно е всичко в сравнение с unity?

Living in …loving Bulgarians and Unreal.

For collaborations write me:

до скоро !

Здравейте на всички!

Искам да ви поканя на първия български мийтъп за гейм девелопъри. Идеята е простичка - ще има няколко кратки лекции по 15 мин, част в която гостите мога да покажат по какво работят и накрая почерка с бира и пица. Лекциите са кратки, за да може после всеки да може сподели опита си по темите в свободен разговор. Малко късно видях темата, но мийтъпа ще се състои всеки месец, така че който изпусне, ще може да дойде след месец.

ФБ Ивент:
Meetup.com Ивент:

And now in English!

Hello Everybody!

I would like to invite you to the first game dev meetup. The idea is very simple - there will be two to three 15 min lectures, a section where everybody can present the project they are currently working on and finally mingling with beer and pizza. The lectures will be very short, so the people can discuss the topics with each other. I saw that there is a Bulgarian topic, a little too late, so if you miss the meetup, don’t worry, there will be another one in a month time.

дано следващият месец успея да доида

Zdraveite momcheta i momicheta :slight_smile: narpavil sum facebook group-a