Bulgarian developers!

Здравейте хора.Досега съм цъкал само на Блендер.Исакм да инсталирам Unreal Engine ,но ми дава грешка в инсталацията на новата верися 4.10.Тука по форумите нищо не намирам за решение на проблема.
Някой от вас да знае защо се получава и акак може да се оправи.От много време ми се искаше да подхвана Unreal.

поздрави и от мен! от няколко месеца в офиса ни разцъкваме ue4 за целите на архитектурна визуализация. но засега не съм поствал резултати от работата ни. напредваме бавно, но славно! планираме и нещо като стаж/обучение в офиса ни след края на януари.

еее супер трябва ми малко помощ ?!?!? става на въпрос за height map

Bulgerian

Ima li hora koito vse oshte se zanimavat s UE ?

Здравейте, тук във форума виждам, че в дискусията, никой не е писал от 2015? Има ли някакво място, където се събирате да обсъждате идеи? Онлайн? Програма за гласова комуникация? В София съм, занимавал съм се с Blender, но го изоставих, 3DSMax, Cinema4D, Unity+Playmaker (последно това правя), Unreal 4 пробвал съм и чудесен, иска ми се да продължа само с Unreal но е трудно, когато се мъчиш сам. Би било чудесно ако има с кого да споделиш, опит, проблеми, решения, best practices, добри tutorials.
Искам да вложа много време в Unreal, но разбира се го правя след работа и когато мога. Ще се радвам ако се намери някой с когото да работим(учим) заедно.

скайп - Snuff2, e-mail : snuff.mcloud@gmail.com

Примерно в тази група Redirecting... има над 150 човека ползващи Unity, Unreal, Blender и други подобни програми.

Хей Има ли някой ?

Да. Все още има :smiley: