BiH,CRO,SRB, SLO Developers

tu ima po nešto, većinom su se radovi vezali za mobilnu platformu i cartoon stil :slight_smile:

A pretpostavljam da i programiras?

da da onako generalno sve :slight_smile:

Pa eto, mi pravimo svoju igru, studio smo, ako mislis da si dovoljno dobar da radis u profesionalnom okruzenju - javi nam se.

Pozdrav svima! Ima nas jos iz Sarajeva.
U signature mozete pogledati moje i radove mog tima (radimo re-design stranice pa dosta toga fali). Ako je neko zainteresovan sa saradnju nek se javi, uvijek nam treba raznih ljudi jer na ovim prostorima nije lako naci nekoga sa iskustvom.

@EnsarEnso I ja sam poceo sa blenderom pa se prebacio na mayu. Ako ti treba pomoc javi.

Armin hvala bit cemo u kontaktu :wink: sto se tice blendera koristim ga 7 godina al sam tek poceo sa mayom i maxom.

Andrej javim se da pricamo.

Pozdrav iz . :slight_smile:
Ukratko … radi se jedna igra bazirana na UE4.
Igra je FPS karaktera smještena u virtualnoj stvarnosti ili VR-u ( Oculus rift).
Radimo sa blueprintima pa ih sheramo i na kraju spajamo kod nas.
Zanima me ima li iskusnih ovdje koji mogu obaviti neke od ovih zadataka. Prije svega se tiče programiranja i implementiranja u blueprintove za UE4.

Prvo … Uspostava multiplayer igre kao za FPS arena shootere. Veoma slično kao što je Unreal tournament.
Drugo … programiranje kontrola playera, health barova, damage … itd
Trece … Rad sa destructable geometrijom … pogotovo sa voxelima … efekti, explozije
Cetvrto … iskustvo sa VR-om. Može bilo koji ( Oculus, Morpheus, HTC Vive)

Igra je u fazi alpha developmenta i trenutačno tražimo iskusne ali i kreativne ljude za proširenje projekta.
Što se tiče gameplay i 3d designa tu smo dosta pokriveni i imamo zasada par ljudi koji odrađuju takve stvari … no slobodno se možete javiti sa radovima ili idejama ako smatrate da su odlične.

Pojedinci koji već sudjeluju u ovom projektu su dosta iskusni i bave se game developmentom nekoliko godina ( da spomenemo samo da nam neki dolaze čak i iz popularnog Croteama --Serious Sam, Talos Principle). :slight_smile: Upravo iz tog razloga tražimo one ljude koji bi se htjeli razvijati i sudjelovati u malo većem projektu.
Projekt je usmjeren ka VR tehnologiji te će najvjerojatnije biti potrebno s vremenom nabaviti neki VR headset. No, o tome ćemo u kasnijoj fazi …

Pozdrav iz grada koji teče :smiley:

Što se radi? Ja i prijatelj smo se prijavili na epic gamejam pa ako ima jos koga ovdje da se prijavio, sretno :D.

O fino nas ima, moje radove mozete vidjeti na http://erminascic3d.blogspot.ba/
Svaki oblik suradnje je pozeljan

kako ti ide_ hoces da se nadjemo na skajpu? ja cu raditi opet doduse anril od nove godine, ali mozemo da radimo zajedno ako hoces, bar da pravimo drustvo da imamo s kim da pričamo o tome, pošto u mom okruženju nemam nikog ko bi pričao o tome :)?

Ej guys :smiley: :smiley: Sta ima svima srecno!

Ide lagano :smiley: I tebi isto!

Hvala bro :smiley:

https://aws.amazon.com/lumberyard/
Amazon izbacio njegov prvi gejm engine za free :smiley:
ovo izgleda super size of game engine is 10gb

Pozdrav svima.
Skoro nov sam sa UE4 koji sam imao ranije instaliran u kompu pa sam obrisao. Evo, juce sam instalirao ponovo ovaj Epic launcher ali nece da mi pokrene program uopste.
Naime, kada kucam uss i pass za login, pise mi ‘‘Error: Did not get a response. Are you connected to the internet’’ ??

Ovde se prijavim bez problema. Malo sam trazio po internetu. Ukljucio sam SSL i TLS u internet opcijama i nista. Takodje sam pokusao sa ‘’-http=wininet’’ - but nothing happened!
Pokusao sam da instaliram sa prethodno deaktiviranim antivirusom ali takodje bezuspesno. Kako da to popravim? :frowning:

Elem, dosta iskustva imam sa CryENGIN-om, SketchUp-om ali UE4 mi se posebno svideo zbog Blueprinta, iako i u CryEnginu ima Flow Graph koji je isto kao Blueprint kod UE4, opet mi se ono skriptovanje i kodiranje kod Krajendzajna ne svidja toliko…

Evo neki moj skoriji rad

Epic Launcher nasumicno ne radi. Odakle si / koji operater? Mozes probati VPN.

Pozdrav iz Niša, nisam zapazio ovaj deo foruma ranije… :slight_smile:

Pozdrav iz . Imam 15 godina oko godinu dana radim u unreal engineu 4, glavni alat za modeliranje mi je blender i namjeravam se prebacit na mayu…evo neke slike al naravno da se vise potrudim moglo bi i bolje :slight_smile:

Pozdrav iz od “wannabe” Level Designera .

Evo nešto i od mene:

Pozz

Pozz iz zg-a…

imam pitanje, koristim kit demo i kad ubacim travu kvaliteta je prelosa kao da koristim unity, dok kad gledam na yt tut trava im izgleda 10 **** bolja