BiH,CRO,SRB, SLO Developers

ja iz srbije xD
e moze neko da mi odradi C++ treba mi CustomMovement za pawna, okej sam sa c# i gledo sam c++ kontam i to al uposte nerazumem kako da odradim u UE4

ovo ostalo mogu da odradim u bluprintima ja mislim, ako treba dacu crvenu ili mogu da odradim neki 3D model al sam sa texturama bas los

Inace imam 2 ideje za igricu jedna bi ja mislim odlicno prosla na tabletima telefonima i vise fokusirana za balkan, a imam i jednu po meni MMO ideju koja bi isla globalno al za nju bi mi trebala ozbiljna ekipa, inace ja koristim SolidWorks, Blender al sam ocajan sa texturiranjem znam malo c# to sam naucio uz unity i bluprinte ako je neko u fazonu da saradjujemo moze PM ili

Pozdrav svima iz Srbije. :slight_smile:

Zdravo svima adnete i Makedonija vo naslovot :)).

moze, moze hehe

Vozdra iz Zenice, BiH. Ako ima kakvih projekata ili ideja postavljajte.

Pa eto, ima nas =D
BiH, btw.

ajmo se ljudi organiziat pa napravit nesto, vidim ima nas, sad imamo vremena, zasto ne?

Sta je to - vrijeme? =D

Pozdrav,
Jel ima nekakvo uputstvo za programere koji se prvi put susreču sa Unreal na našem jeziku?

Croatia! :smiley:

Pozdrav svima, evo počeo i ja radit nešto haha

Croatia. pokraj vz
Ja samo igram. lol

Pozdrav iz Hrvatske :slight_smile:
Tko hoce može me dodati na skype: bagylender

Zdrao :smiley: from BiH. Novi ovdje tek koji dan brojim sa unrealom :open_mouth: inace unity korisnik punih 6godina, glavni alat blender trenutno u prijelazu na autodeskovu mayu , zaljubljenik u platformere :smiley:

Cao svima, imali nekoga ko uci ue4 vezan za arhitekturu? ja sam pocela, i bas mi tesko i sporo ide, pa ako bi neko da se muci zajedno sa mnom? nemam sa kime da pricam o ovome, posto niko u mom uzem i sirem okruzenju ne zna ni sta je ue, a kamoli da radi u njemu, ja sam pocetnik koji je ucio sa youtuba… :stuck_out_tongue:

sta radite vi, pravite igrice ili za nesto drugo koristite program :)?

arhitekturu? Radiš neke rendere objekata, VR ili šta već, kakva su iskustva i ko su klijenti

Klasicna arhitektonska vizuelizacija, napravis real time prezentaciju, svi budu odusevljeni.
Trenutno su meni klijenti neki u Dohi, pravo da ti kazem nemam pojma, ja samo radim sta mi kazu u firmi.
Inace hocu da usavrsim render, treba da napravim bolje materijale, posto je rec o kamenu, i treba jos da naucim da na klik neki menjas boju kamena i tako…

Sta ti radis u ue?

do sad sam radio igre ali sa drugim pokretačima untiy 3d najvise, ali evo vec par nedjelja aktivno se igram sa ue-om i super izgleda mada totalni sam pocetnik i treba jos toga naucit pored toga radim generalno 3d sa blenderom najvise :slight_smile:

Ensare, imas li nesto pokazati od svojih radova?