Witam mam problem z grą Blair witch gdy ją uruchamiam pojawia się UE 4 Crash reporter nie wiem co mam zrobić mam nadzieję że mi pomożecie

You’ll need to talk to the game devs - try their forum / support page / Steam community. This Answer Hub is not a place where you can get that kind of help.

Upewnij się, że masz zainstalowane najnowsze wersje sterowników do karty graficznej. Obejmuje to DirectX i Visual C++ Redistributable. Jeśli posiadasz grę na Steam, możesz sprawdzić integralność plików gry. Kliknij prawym przyciskiem myszy grę w bibliotece Steam, wybierz “Właściwości”, a następnie kliknij zakładkę “Pliki lokalne” i kliknij “Sprawdź integralność pliku gry”. Zdarzyło mi się to podczas uruchamiania kilku platform na https://j2t.com/pl/ phonodexchange, ale problemy dotyczyły płyty głównej. Czasami samo ponowne uruchomienie komputera może pomóc w rozwiązaniu problemów z uruchomieniem gry. Kliknij prawym przyciskiem myszy skrót do gry, wybierz “Właściwości”, a następnie kliknij zakładkę “Zgodność”. Wypróbuj różne opcje trybu zgodności i sprawdź, czy któraś z nich pozwoli ci uruchomić grę.

Wg forum steam polecają wyłączyć opcje wyostrzanie obrazu.

Disable nvidia sharpening, work for me (4790k + 1080ti)

Manage 3d settings => image sharpening (lub w nowszych może być image scaling)

Jeśli jest polski panel to pewnie będzie
Ustawnienia 3d => skalowanie obrazu lub wyostrzanie obrazu.

ustaw na wyłączony / off.

ew. można maila napisać do producentów gry

Ogólne zalecanie przy sypaniu się sterowników grafiki to próba przywrócenia ustawień fabrycznych dla sterowników i wyłączenie wszelkiego rodzaju overclocking’u.