Unreal Devs Romania

Salut, acum cateva luni nu era niciunul pe aici :))

salutare… este un roman pe aici priceput putin unreal engine? as avea cateva intrebari… si cu straini astea … greu cu ei…

Are cineva nevoie de ajutor la vreun proiect ?

Yep,si eu:D

Salut, sunt designer grafic si sunt pasionat de Unreal Engine 4. Acum studiez c++ si Blueprints. Doresc sa ma specializez pe Vizualizari de arhitectura.

Salutari tuturor ! Sunt un beginner la acest program numit , Unreal , am si eu nevoie de ajutor va rog !

Salut, caut pe cineva care stie sa lucreze cu C++ sau blueprint. Bugetul meu nu este mare de acea caut pe cineva care lucreaza ieftin. Proiectul este mmorpg.

Salut din Moldova!

Salutări, si eu sunt din București, si am cunostinte de C++, si Blueprint, dacă este cineva interesat de o colaborare vă pot trimite screenshot-uri cu proiectele mele.

salut baieti si fete… vad ca stam si ne chinuim aici. hai pe un server de discord unde putem comunica mai bine… cine stie poate putem face ceva frumos : Discord

Salut,

Nu iti merge invitatia.

Ma asteptam la mai multi.

Salut baieti, are cineva timp de un proiect freelance, platit? Am nevoie de un dev / programator pe UE4 pentru un prototip - top-down space shooter.

Salutare tuturor,

Sunt interesat în dezvoltarea unui pack pentru Marketplace.
Știe cineva cu m se procedează cu declararea veniturilor și statutul juridic în România?

Salut,

Ai nevoie sa iti imregistrezi creatia ca si drept de autor. Dar pentru unnproiect asa de mic nu o sa fie nevoie.

Cred că s-a făcut o confuzie. Nu mă refeream la protejarea proprietății intelectuale, ci la statutul juridic și obligațiile legale.

Din ce am putut găsi pe internet, trebuie făcut cel puțin PFA. Dacă câștigurile sunt inferioare a unei anumite sume anuale, nu se percepe TVA.

Salut! Este careva interesat sa participe la un proiect? Avem nevoie de dezvoltatori in Unreal Engine 4.

Daca este careva interesat poate sa ma contacteze oricand: octavian.marin@backtonormalstudio.com

hi
my names Donatas you name?

Salutari. All

Salut. Ma ocup de ArchViz in Unreal Engine si Twinmotion.