تاپیک فارسی زبانان انجمن آنریل انجین

https://www.youtube.com/watch?v=7uzTL9cbwhs

بیا داداش برو تو این لینک کامل و جامع توضیح داده فقط فیلتر شکن فعال باشه

1 Like

سلام هم اومدم. یه انیمشن ساز هستم شاید قدیمی ترین کاربر سینما فور دی …اما عاشق بازی تازه انریل رو شروع کردم اما هدفم فقط یاد گیری هنری نیست…الان هم دارم رو ساخت یه بازی نت ورک کار میکنم توتوریالی که قبلا رو سایت اپیک بوده اما
منوی اول بازی نمایش داده نمیشه .بازها چک کردم همه چیز منطقی و درست به نظر میاد. اگه کسی هست کمک کنه سپاسگذارم و میتونم پروژه رو بفرستم

سلام و عرض ادب
با سلام خدمت دوستانی فارسی زبان و ایرانی
شرکت سورنا قصد داره برای بازی جدید شرکت که یک بازی استراتژیک رقابتی آنلاین هست تعدادی برنامه نویس ماهر بلوپرینت و سی پلاس پلاس استخدام کنه
دوستانی که تجربه کافی با موتور آنریل انجین 4 دارن و با زبان برنامه نویسی سی پلاس پلاس هم آشنایی دارند رزومه شون رو برای ما ارسال کنند
بازی برای پلت فرم پی سی و استیم تولید می شه و به صورت فری تو پلی تولید میشه
محل شرکت تهرانه کار به صورت حضوری انجام میشه
jobs@sourenagames.com

با تشکر
استودیو سورنا

yeah nice i didnt hear that before, but i need a friends nobody talk to me because arabic people using these things like ue4 as a dead dream so they do not chat about games world
i’m iraqi my name is muhamad 41 yars old anyone speak arabic?:stuck_out_tongue:

سلام دوستان . کسی سراغ داره جایی که بشه ازش شخصیت هایی با حجم کمتر دانلود کرد ؟ این شخصیت های داخل مارکت خیلی اسکین دارن و حجیمن . سبک میخوام

سلام, میدونم این تاپیک قدیمیه ولی تعداد ایرانی هایی کث انریل استفاده می کنند چقدره؟
به نظر که بیشتر ایرانی ها با یونیتی کار میکنن

سلام دوستان یه گروه تلگرامی برای آنریل انجین کارا زدم که حداقل همو پیدا کینم وبتونیم با هم تبادل داشته باشیم لطفا جوین بدین و هر کسیم که میشناسین با آنریل کار میکنه به گروه دعوت بدین

Hi there to all my fellow Iranian people out here ! [RIGHT]سلام فکر نمیکردم این همه ایرانی اینجا باشن
سالها پیش با این انجین آشنا شدم ولی خیلییییییییییی بزرگه این شد که شانشمو با بلندر امتحان کردم
درکل فعلا گفتم یه سلامی بدیم بعد بیام ببینیم چخبر[/RIGHT]

سلام
پرچم بالاست.
ایران / شیراز :heart::relaxed:

سلام و درود،

به هنرمند جوان، علاقه مند به صنعت انیمیشن و سینما، دارای روحیه کار تیمی، متعهد، و مجهز به سیستم گرافیکی قدرتمند( مناسب رندرینگ) برای ساخت فیلم انیمیشن جهت ارسال به فستیوالهای خارجی نیازمند هستیم. سابقه کاری مهم نیست، حتی داشتن مهارت بالا نیز اهمیت ندارد(تازه با انریل شروع کردید)، دانشجو یا کاراموز ( در کنار هم یاد میگیریم).
لطفا در صورت تمایل به پیوستن به پروژه(لطفا اینجا سوال نپرسید) با شماره
09178173786 ارتباط برقرار کنید