تاپیک فارسی زبانان انجمن آنریل انجین

یه ایده برای بازی دارم اما مسئله اینه که سرمایه ندارم. تا حالا هر بار فکر کردم که بازی رو بسازم دیدم که به گرافیست نیاز داره، به مدل ساز سه بعدی نیاز داره و … که همه موجود هستن اما خوب سرمایه ندارم که بتونم ساخت بازی رو به صورت پیشنهاد کاری مطرح کنم. اما در نظرم این بود که هر کسی بیاد یه گوشه ای از کار رو به عهده بگیره، مثلا خودم توی یه سری کارها مثل ریگ کردن و فیلمنامه نویسی و … خوب هستم و دیگران هم توی یه سری از رشته ها خوب هستن، حالا اگه هر کسی یه قسمت رو به عهده بگیره و ما قرارداد بین خودمون داشته باشیم که اگر کار فروش رفت و موفق بود هر کسی درصدی از سود رو ببره و اگر هم اصلا سودی در کار نبود هر کسی فکر کنه که یه کار انجام داده برای تجربه و در واقع کسی از کسی طلبکار نشه. شاید اینطوری بشه شروع کرد و تلاشی کرد که شاید به نتیجه ای برسه. اگر شما و دیگر دوستان موافق بودید تا در موردش جدی تر صحبت کنیم و همونطور که گفتید تاپیک بزنیم.

1 Like

خوب چیزی که داری میگی رو خیلیا دارن تو بخش
“job offering”
مطرح میکنن و یسریا نتیجه میگیرن یسریا هم نه. ربطیم نداره کجا زندگی میکنی. موضوع پختگی کار و کسایی هست که با هم کار میکنن. فقط چون یه ایده داری، نمیشه گفت جواب میده، یا اینکه سریع به نتیجه میرسی.
باید بشینی ایدتو کامل کنی، تمام جوانبش رو بررسی کنی، سند طراحی بنویسی، بعد اونموقع بگردی دنبال چند نفر برای کمک.
تازه اونموقع هم باز تضمینی برای موفقیتت نیست.
پیشنهاد میکنم کارایی که گفتم رو انجام بدی و یه تاپیک تو جایی که گفتم بزنی، بعد ببین کیا میان، و چطور پیش میره.

ممنون از راهنماییت. :slight_smile:

سلام - امید وارم از موتور آنریل بیشترین و بهترین استفاده رو بکنیم و خیلی خوشحال شدم که تاپیک فارسی دیدم

سلام دوستان و فارسی زبانان عزیز خوشحال میشم با همه شما تبادلات خوبی داشته باشم ایمیل من @gmail.comهست

منم هستم ، بابا جمعتون جمعه… حاجی فیروزتون کمه، خخخ

سلام دوستان بیاید توی این لینک و در خواست بیدید :

سلام به همه.
خوشحالم بخش فارسی هم هست توی انجمن آنریل.

میگم دوستان کسی نمیدونه چطور باید از مارکت پلیس کانتنت گرفت با این وضع موجود؟
کانتنت اگزمپل اپیک رو میخواستم دانلود کنم 2 گیگ بود با قندشکن هم چواب نمیداد

سلام به همه بر و بکس !

هز ماه یه ورژن جدید انجین میاد ، پیر آدم در میاد با فیانرشکن دانلود بشه .

1 Like

سلام همگی.اینا شورشو در اووردن مگه تو صلح نیستیم پس چرا هنوز با ای پی های کشورمون نمیتونیم دانلود کنیم؟ تا میتونین تایپیک و ایمیل بفرستین برای مدیرشون که ای پی هارو از بن در بیارننننننن

سلام به همه ی دوستان.خیلی خوشحالم در جمعتون هستم ما ی تیم مستقل بازی سازی داریم تشکیل میدیم که یک بازی شوتر پلیسی با انریل تولید کنیم و درصد زیادی از پروژه هم انجام شده اما برای ادامه دوست داریم نفرات جدیدی بهمون اضافه بشن اگه مایل بودید با ایمیل در تماس باشید.
barayeq@gmail.com

سلام بر دوستان

طراح سه بعدی و طراح صدا . آهنگساز هستم و به تازگی استفاده از انریل انجین رو شروع کردم

آیا کسی میدونه چطور میشه انریل انجینی رو که از رو ی سورس کد اجرا میشه رو با مارکت پلیس لینک کرد ؟

یه چیزهایی رو از مارکت پلیس گرفتم و توی لانچر هست … ولی وقتی
Add to Project
رو میزنم اتفاقی نمیوفته

ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام

منم هستم ولی مثل شما نیستم آخه تاره کار هستم

صفر کیلومتر هستم و امیدوارم بتونم بازی سازی و کار با آنریل انجینو یاد بگیرم

با یونیتی هم یه آشنایی جزیی دارم

تازه زبان انگلیسیم هم در حد کلاس دهم

اگه اموزشای فارسی آنریلو برام بفرستید ممنون میشم

Telegram:

سلام به همه دوستان ، به دلیل مشغه زیادی که دارم فرصت کلاس رفتن نداشتم ، از طریق سایت زبان آموز چند تا اپلیکیشن پیدا کردم مثل دولینگو و ممرایس و اکسین چنل ، کسی ازشون استفاده کرده ؟ میدونید کدومشون به درد میخودن یا نه ؟ لینکاشونو زیر میذارم ، لطفا کمکم کنید

ممنونم

[RIGHT]سلام
دوستان یه مشکلی داشتم توی آنریل وقتی میخوام خروجی اندروید بگیرم توی لاگ مینویسه: [/RIGHT]
Downloading https://services.gradle.org/distributions/gradle-2.14.1-all.zip
[RIGHT]و شروع میکنه دانلود 70 مگ و هر بار خواموش روشن میکنم بازم همین داستانه. مشکل کجاست چجوری میتونم فولدر
gradle
رو بهش معرفی کنم که هر سری دانلود نکن اش
ممنون[/RIGHT]

[RIGHT]***سلامممممممممممممم رفقاااااااا ای جونم چقدر ایرانی داریم اینجااااا یکی از توسعه دهندگان بازی در محیط آنریل انجین 4 هستم خوشحالم با همه همکاری کنم در حال حاظر در حال ساخت یک بازی سوم شخص هستیم ***[/RIGHT]

سلام , دوستانی که هنوز فعالیت میکنند لطفا در این گروه که تازه ساختم جوین شید به هم دیگه کمک کنیم.

سلام و وقت بخیر .
تازه انریل رو شروع کردم و شاید سوالم ابتدایی باشه .
. میخواستم یه در درست کنم که وقتی نزدیکش میشییم باز بشه . مشکل پیوت پوینتشه . برای این که بتونم پیوت پوینت رو تغییر بدم از یه اررو کامپوننت استفاده کردم و اون رو پرنت درم کردم . و دستور چرخش رو برای اون دادم . اما خنوز در از پیوت پوینت قبلیش میچرخه . امیدوارم که بتنید کمک کنید .
بی نهایت ممنون

داداش لینک گروه تلگرام واس باز نمیشه چرا؟