Download

Lietuviai (Lithuanian developers)

Sveiki, ar yra cia tokiu zmoniu? :slight_smile:

Nedaug, bet yra :slight_smile:

Svarbu yra tokiu, kurie irgi domisi tokiais dalykais. Pats ir ne per seniausiai pradejau mokytis :slight_smile:

Jo, nedaug :slight_smile:

Tai ka? Buriames kur nors ir planuojam kazka gal? Musu jau matau pakankamai daug :smiley:

O kur buriames? :slight_smile:

sveiki, kaip einas?

Sveikas atvykes i unreal seiminele, krutam seip ne taip :slight_smile:

Sveiki, prisijungiu prie bendruomės. Atradau UE prieš keletą mėnesių. Šiuo metu bandau išsiaiškinti ar įmanoma dirbti Mac OS’e. Užstrigau čia:
https://answers.unrealengine.com/questions/203677/macos-freeze-on-creating-collision-100.html
Atsinaujinau UE į 4.7.5, deja kolkas klaida kaip matau neištaisyta.
Kokią geležį naudojate jūs?

Sveiki, tai ar Lirtuviu bendruomene dar gyva? :slight_smile: matau klausima burtis bet tuom viskas ir baigesi, nebent kazkas susibure ir nepranese :slight_smile:
Experimentuoju su Unreal jau gerus metus, jau pradejau dometis C++ programavimu, kad kada pradet kurti koki rimtesni zaidima, bet tam manau reikia bent kokiu 4 zmoniu komandos.
Zodziu prisideciau/padeciau zaidimo kurime jei kas turi geru ideju.

Sveiki
As taip pat domiuosi jau gera pusmeti unreal varikliuku. testo bandymais jau bandziau pakurt kazka. Butu smagu jei rasciau bendraminciu, norinciu bandyt kazko bendro.
Atsiliepkit zmones, jei tokiu yra :slight_smile:

Dar yra gyvų? :smiley:

žinoma yra. darom grupe kokia. Karolis Kuisys pasikvieskit pabendrausim

Sveiki,
ar būtų norinčių prisijungti prie fb ar slack grupės, o gal kas pasiūlytų kokią tarptautinę kaimyninių šalių komandą?

Sveikas, galim sukontaktuoti Tautvydas Zinfeldas Pats domiuosi UE4 tik problema, kad esu pradedantysis. Tačiau noras kartu su vizija - dideli. Mielai padiskutuosiu su bet kuo kas taip pat domisi ir norėtų burtis į komandą.

Sveiki.

Tai ar, jau sukurta UE lietuvių fb grupė?

Neblogai moku dirbti su blueprintais, esu sukures pora games for fun (Android,PC), zinau kaip galima padaryti daug dalykų daugelyje sricių kadangi viska dariau tik 1 arba su drauge kuri uzsiima grafika. Pisideciau prie komandos :slight_smile: (Tik UE4 nes programavimo kalbų nesimokinu).

Labai dziugu, kad dar daugiau zmoniu atsiranda, norinciu meginti, ieskoti kitu ir burtis. Aisku, kaip ir kiekviename dalyke, laikas yra svarbiausias, vieni gali ir nori ir kiti priesingai. Pagrinde manau noras tik. Laiko visados galima rasti, nors dalis gali tam nepritarti :slight_smile:

Dabar del grupes. Uzbaigiu savo darbus ir galesiu sukurti grupe, kurios paskirtis bus lengvesnis bendravimas, nes manau cia nevisados matome prasmes jungtis, o terp facebooko, kaip ir vyksta kasdieninis ar retesnis, taciau verdantis gyvenimas :slight_smile: Informuosiu ja sukures, jeigu dar kas, kokiu minciu turite, rasykite. Norite prisideti prie grupes kurimo? Taip pat rasykite. Tik mes patys galime tai padaryti realybe, nereikia laukti kazko.

Sveiki mielieji, jeigu yra noro pasikalbėti apie UE4 ar aplamai žaidimų kūrimo tema, jau yra sukurta grupė tam, tad prisijunkite, nedvejokite:

Facebook Groups - Unreal Engine Lithuania

Cheers.

Sveiki, ar yra žmonių kuriems būtų įdomu papildomai užsidirbti kuriant content marketplace. Ieškau draugo kuris būtų pasiryžęs skirti tam šiek tiek laisvo laiko, jai jums įdomu parašykit man žinute