Ask and answer for irans/پرسش و پاسخ برای ایرانیان

سلام
چجوری میتونم چراغ قوه تو اندروید بسازم چون داینامیک اسپات لایت در اندروی ساپورت نمیشه

سلام تازه دارم آنریل 4 یاد میگیرم و برای حرکت موس در بازی مشکل دارم چون موس تو بازی فقط افقی حرکت میکنه لطفا یکی کمک کنه

mod-and-map.PNG

سلام . دوستان نصب کردم اما موقع ورود ارور میده

سلام ممنون میشم راهنماییم کنید ،یه محیط داخلی ساده بدون هیچ ابجکتی رو میک میکنم توی سیستم خودم خوبه ولی توی دوتا لب تاب لگ داره چه پارامترهایی رو باید تعییر بدم ممنون میشم راهنماییم کنید

هنوز اینجا کسی هست؟
اقا تو ایران اصلا شرکتی هست که رو انریل کار بکنه ما هرچی دیدیم دارن یونیتی کار میکنن

سلام دوستان خسته نباشید.کسی هست که به مبحث بلوپرینت ها آشنایی داشته باشه برای همکاری توی یک پروژه میخواستم.امکان کار کردن در منزل هم هست.در صورتی که دوستانی هستند که این کار رو انجام بدن لطفا به این شماره پیام بدن یا تماس بگیرن.09127245188

سلام دوستان
چند وقت که روی یک پروژه در انریل انجین کار میکنم ولی به یک جاهایی رسیدم که برام چند سوال پیش اومده سوالام اینه که چطور باید یک پریز چراغ درست کنم که با
زدن روی اون لاپ مورد نظر روشن بشه یا مثلا هوش مصنوعی برای یک ادم که وقتی نزدیکش میشوم به طرفم بیاد یا حمله کنه و خوب سوال اخرم اینه که ایا میشه برای هر جسم یا چیز دیگه یک محوطه گذاست تا مثلا اگه تو محوطش رفتی این نوع صدا یا چیزی به حرکت در بیا یا کسی بهت حمله کنه یا هر چیز دیگه ای و یا مثلا کاراکتر از سنگ ها به راحتی بالا میره ولی نمیخوام که این اتفاق بیوفته

لطفا یکی کمکم کنه
وقتی SwarmAgent باز میکنم
یا وقتی میزنم از داخل انجین نور ها بیلد بشه
این ارور میاد و انجین هنگ میکنه
تصاویرش رو آپلود کردم

سلام رضا
امکانش هست مشخصات سخت افزاری تو بگی و درضمن برای بیلد داخل آنریل باید سی پی یو و رم قوی داشته باشی و یک نکته دیگه که بیلد باید روی حالت
Preview باشه

ممنون از تو
​​​​​​​HBGame

سلام دوستان. میخوام تو آنریل انیمیشن های کوتاه در حد 1 دقیقه ای بسازم، انیمیشن برای بازی نمیخوام بسازم، میخوام فعلا ویدئو بسازم یعنی به جای استفاده از مایا تو آنریل اینکارو انجام بدم. آیا برای انیمیشن صورت پلاگین خاصی میشناسید که بشه صورت رو ریگ کرد در آنریل . میخوام کاراکترم رو به دوربین حرف بزنه! آیا امکان تغییر حالات چهره بر اساس صدا هست؟ یعنی بر اساس وویس حالات صورت ایجاد بشه؟ کارکترم رو تو دز میسازم و وارد آنریل میکنم. و نکته دیگه اینکه آیا تمام مراحل ساخت رو میتونم داخل آنریل انجام بدم بدون نیاز به نرم افزار دییگه، کارای کامپوزیت و غیره آنریل امکانش رو داره؟
مشخصات سخت افزاری م این هست:
CPU:AMD Ryzen 5 2600 3.4~3.9GH
GPU: AMD MSI Radeon RX580 8GB
MB:Asus B450M-A
RAM:8GB 2400 MHZ
SSD:Samsung Evo 256 GB

سلام برای این کار از نرم فزار ایکلون استفاده کنید.خیلی از این موارد آمادست.

سلام:
جواب سوال اول می تونی یک انیمشن بسازی و با وارد شدن و یا با تعریف یک کلید فعالش کنی.
سوال 2:
می تونی از از Pawn sensing استفاده کنی
سوال بعدی هم جوابش همون جواب سوا دو

ممنون دوست عزیز. رفتم سراغش، شما با آیکلون کار میکنید؟ آیا ورژن کرک شده ای از رندر انجین آیری Iray v1.1 برای آیکلون دارید؟

نسخه 4.22.0 رو چطور میتونم دانلود کنم؟ یهپلاگین هست که با این ورژن کار میکنه ولی ورژن داخل سایتهای ایرانی ورژن 4.22.3 هستش

از خود اپیک لانچر با استفاده از فیلتر شکن هایی که ای پی کل سیستم را عوض میکنه دانلود کنید،و اینکه این نسخه ها خیلی باهم فرقی نداره

ممنون. از لانچر نمیشد فقط آخرین نسخه میشد. از گیت هاب سورس رو گرفتم بیلد کردم برای اولین بار. ولی بعد فهمیدم میشد پلاگین رو هم با همون آخرین نسخه ریبیلد کرد

سلام دوستان وقت بخیر مشکل وارد کردن فایل به آنریل دارم چه از طریق دیتا اسمیت چه از طریق اف بی ایکس وارد آنریل نمیشه و در هنگ سیستم میمونه و هیچ اروری نیز نمیدهد ممنون میشم کسی میدونه کمک کنه مشکل فوریه
نسخه آنریل4.24.3 میباشد
09184845096

سلام وقتتون بخیر
بنده یه سوالی داشتم که مدتیه درگیرشم و نمیتونم حلش کنم
وقتی تکسچری از کویکسل میارم و میخوام تکسچر رو سه بعدی بکنم و روی دیسپلیسمنت تکسچر کار کنم
توی قسمت تنظیمات تکسچر قسمت متریال ستینگ رو کلا ندارم
ممکنه راهنماییم کنین؟؟

سلام دوستان کسانی که دنبال یادگیری دقیق و حرفه ای بازی سازی هستند به وب سایت ما یه سری بزنید.
آموزش کامل و جامع بازی سازی بتل رویال از مرحله شروع کار تا خروجی گرفتن برای آیفون ، اندروید وکامپیوتر و کسب در آمد در ایران و بین واللملی تمامی این ها توی سایت آموزش داده میشه
لینک سایت : https;//unrealacademy.ir
توی این آموزش یاد می گیرید چطور لایسنس آندروید و آیفون رو بگیرید و بدون هیج مشکلی ازش کسب درآمد کنید

سلام یه مشکلی که دارم primitive component توی ورژن 4.26 وجود نداره