Anyone from Poland?/"siemka kto PL?"

Dzieńdoberek wszystkim :slight_smile:

Cześć wszystkim! Fajnie, że jesteście - pozdrowienia.

Witam witam :slight_smile: również zainteresowałem się Unreal Engine 4 jakby ktoś chciał to możemy dodać siebie do znajomych w launcher epic games :slight_smile:

Cześć, udało mi się skończyć pierwszy projekt archviz i chciałem się tu pochwalić i posłuchać waszej krytyki. Film jest w moim wątku na temat tego projektu: https://forums.unrealengine.com/showthread.php?70904-Biecz-hillview-house&p=297928&viewfull=1#post297928

Siemanko :slight_smile:

Cześc. Też jestem z Polski i zastanawiam się nad tym czy ktoś byłby zainteresowany materiałami na YT w języku polskim :slight_smile:
Tutaj link do playlisty w j. angielskim: https://www.youtube.com/watch?v=cY8MsPYFT1U&list=PLgwhqR8QlpRVMRTIVpLKWVquZyXHGtdPI

Cześć wszystkim :slight_smile:

Witam.
Czy ktoś orientuje się którym numerem była oznaczona pierwsza wersja UnrealEngine ze wsparciem wydania gier na android?
Mam nieco przestarzały komp i z tego względu pilnie poszukuje takiej właśnie wersji UE z mniejszymi wymaganiami.
Jeszcze jakby ktoś z was mógł wyjaśnić czy nowe przepisy w najnowszych wersjach typu że pełna wersja i dystrybucja za darmo,a po przekroczeniu 3000$zarobku dajemy 5% dla epic games.Chodzi mi o to czy te waśnie zobowiązania są tylko w od wersji 4.0 czy dotyczą też wszystkich poprzednich?
Proszę o info.

Siemano :slight_smile:

Witam, widze ze sporo nas jest, super, sory za pismo, mieszkam juz 21 lat w hiszpani y troche zapominam bo niepisze y nie rozmawiam z nikim.

Witam i miło mi że znalazłem Forum.
może jest to dawny temat ale chciałbym trafic tu w Polskę.

Zlecę stowrzenie którtkiego trailera gry ( więc stworzenie podstaw gry tak aby moża było to pokazać dalej )
budżet to 20tys złotych.

Coś więcej, o ile aktualne?

Wiecie może jak naprawić ten błąd? Stało się to gdyby chciałem otworzyć Unreal Engine/Editor 4 w Epic Games Launcher/Store.

Możesz mieć problem z VC Runtime zainstalowanym u siebie na PC, tak jakby Twoja lokalna wersja nie zgrywała się z tą z którą był skompilowany edytor. A próbowałeś kompilować UE ze źródeł?

Już dawno mi działa.

Cześć, jesteśmy nowym studiem z Polski i szukamy ludzi do pomocy w pracy nad grą Sci-fi sandbox.
Aktuanie szukamy ludzi do pracy zdalnej z pasją, a przede wszystkim z wolnym czasem (np. studenci game dev).

Umowa o dzieło / prace

  • Grafik 2d (obsługa photoshop) - opracowanie logo, ikonek, elementów UI, mock-upów dla ekranów gry
  • Game Designer (znajomość excel) - pomoc w planowaniu, wyszukiwanie zasobów, opracowanie formuł (crafting), diagramów (tech tree), statystyk oraz balansu gry

Proszę o wiadomości na priv! Dzięki!

Powinienes to wstawic na job seeking forum, po angielsku, dodac ew. tlumaczenie na polski. Tutaj malo kto zaglada.
A i jezeli zdecydujesz sie na job seeking , przeczytaj sticky i uzyj template.

A jednak ty zajrzałeś :wink: Poza tym szukamy głównie Polaków :smiley:

Cześć wszystkim. Niedawno pracując przy malym projekcie na UE 4.25 wylaczyla mi sie wizualizacja tak bez powodu i teraz nie mam zadnej mozliwosci jej odtworzenia, nawet na innych projektach. Może ktoś miał podobny problem i jest w stanie mi pomóc lub odesłać na inne forum gdzie znajdę odpowiedz.

Z góry dzięki