Ask and answer for irans/پرسش و پاسخ برای ایرانیان

سلام دوستان توی این تاپیک هرکی مشکل یا سوالی داره بپرسه تا جایی که بتونم قول میدم بهتون کمک کنم البته دوستان دیگری هم هستن که انشاالله کمک می کنن …
موفق باشید

برادر لطف این گام بزرگی از شما است

Tanks My brother

سلام و خسته نباشید به دوستان
چند تا سوال کلی دارم خدمتتون

1.ساخت باران در بازی با کیفیت خوب
2.سیستم تصادفی برای زمان های بارش باران
3.متریال طبیعی برای اتمسفر

ممنون میشم اگه پاسخ بدید یا اینکه سایت و یا ویدیویی رو به پیشنهاد بدید.

دوست عزیز ساخت باران با کیفیت خوب نیازمند متریال خوب هست که با کمی کار کردن میتونی کار کردن با سیستم متریال در آنریل آشنا بشی.
سیستم تصادفی هم میتونی با بلوپرینت تعریف کنی. ولی اگر ممکنه بیشتر در مورد تصادفی توضیح بده.
متریال طبیعی اتمسفر هم که داخل انجمن بگردی آموزشش هست.
موفق باشی.

سلام به دوست آنریلی من …

متاسفانه یا خوشبختانه سرم شلوغه دارم یه سری آموزش به زبان فارسی درست می کنم و در آینده نزدیک براتون میزارم و مطمعنم به درد همتون می خوره …

موفق باشید

بسیاررر آلی
سلام برادر یه سوالی
ورژن 4.10 میشه نصب کرد . شنیدم که شامل ایران نمیشه و نصب هم نمیشه کرد

سلام دوست من …

خودم آنریل انجین 4.10 رو از خود اپیک لانچر گرفتم و هیچ مشکلی نبود موقع دانلود …

بله دوست عزیز هنوز ما تحریم هستیم و نمیشه به طور مستقیم از لانچر آنریل انجین 4 رو دانلود کرد.
نمیدونم چرا اپیک هیچ اقدامی نکرده.

[RIGHT]سلام. یه سوال داشتم. کسی هست که بتونه لنداسکیپ و بهینه بکنه؟ مثلا بع از استفاده از
landscape auto material
مپ تا حدی سنگینمیشه و از روونی در میاد. نمیخوام دست تو LOD
ها ببرم. به غیر از استفاده از نرم افزار مخصوصش که الان اسمش یادم نیست، کسی راهی بلده؟ [/RIGHT]

سلام دوست من .

وقتی که وارد آنریل انجین میشی فقط کافیه از گزینه ویندوز بالای ادیتور گزینه ی دیوایس منیجر رو انتخاب کنی برای هرکدوم از پلتفرم هایی ک بخوایی اونجا میتونی ال او دی هاشو کم کنی

موفق باشی

سلام دوست من .

وقتی که وارد آنریل انجین میشی فقط کافیه از گزینه ویندوز بالای ادیتور گزینه ی دیوایس منیجر رو انتخاب کنی برای هرکدوم از پلتفرم هایی ک بخوایی اونجا میتونی ال او دی هاشو کم کنی

موفق باشی

این دیوایس منیجره منه :

.ولی متوجه نمیشم کجاش باید برم
.قبلا از قسمته لول میتونستم ال او دی مشخص کنم، ولی الان نمیتونم.خاموشه همه گزینه هاش

سلام سلام
اقا پستای چرا نمی اد بالا ؟؟؟؟
Go to your light settings and set Use area lights for stationary to On. This make shadows look much more realistic.

ببخشید اشتباه کردم …

دیوایس پروفایل رو برو توش

روی هر عکس آچار کلیک کنی میتونی درشتش کنی

موفق باشی

سلام
تازه شروع به یادگیری در این زمینه کردک
تسلط نسبتا خوب روی سی پلاس پلاس دارم برای شروع یادگیری به نظر تون از کجا و چه منبعی شروع کنم؟

سلام
کسی اینجا لایسنس برای
Geoglyph
نداره؟ منظورم لایسنس ایندی یا حرفه ایه. عادیش و خودم دارم.
1024x1024
داره فقط، کیفیتش پایین میشه.

سلام

دیروز با کمک لانچر ورژن 4.10 را بدون مشکل نصب کردم و الان مشغول استفاده ام . به نظر محدودیت برطرف شده .

بچه ها اگر سوالی بود هم کمکتون میکنم. یکمی باید فعالیتمون اینجا بیشتر کنیم و نشون بدیم که هستیم

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمام دوستان عزیز
رو داره ؟ A Boy And his Kite آیا کسی
(نسخه 24 گیگی کامل)
و اگه آره ، می تونه اون رو جایی آپلود کنه ، تا دانلودش کنیم ؟
چون واقعا دانلود از لانچر سخته و با سرعت نت ایران همش کرش می کنه
باتشکر