Romanian Devs

Salut ! Ceva romani pe aici?

Salut, da, sunt pe aici de vreo 40 de minute pentru ca de atunci mi-am facut contul. Noroc ca m-am uitat pe Twitch si am descoperit acest program. Totusi am foarte multe intrebari legate de acesta, dintre care cea mai importanta este daca merita sa investesti timp in acest program. Vreau sa ma decid intre Web Developer si UE4.

Eu m-am ocupat de webdesign in ultimii 6 ani si pot sa iti zic ca nu se compara . M-am lasat in momentul cand am inceput sa am probleme cu ochii de la codurile php. Lucrand in UE e ca si *** te-ai juca in timp ce muncesti.

Salut, si eu sunt roman si incerc sa fac un joc cu camioane.

Pana acum am reusit doar ce se vede in filmuletul de mai jos

Salut dragi compatrioti ;). Bine ca v-am gasit aici, poate ma ajutati cu niste raspunsuri.

Salut, ma bucur sa vad ca sunt romani aici :).

Tocmai ce am trecut de la CryEngine Eaas la Unreal Engine. Sper sa fiu multumit :slight_smile:

Salutare, am luat contact cu UE4 prin mai multe proiecte si va pot confirma ca e urmatorul tool industry standard.
Ne vedem pe forumuri si sa speram ca scoatem si noi Romanii ceva proiecte seriose (fara re-skinnuri de flappy **** etc. ) :slight_smile:

@Arata bine camionul Cristinel, Success!

Salut, si eu sunt mai nou pe aici. Ma cam chinuie programul asta dar sa zicem ca se merita-… sper ca pana la urma sa nu fie timp irosit.

Va salut, programu e foarte bun. Eu vreau sa fac remake la un joc, totul este doar teorie momentan.
Cineva care imi poate explica niste chestii de baza in acest program ?

Da-ti add pe skype: plykus , Va multumesc !

Si eu sunt roman si acum invat despre acest program tot mai multe :slight_smile:

Salut!! :smiley: Aici inca un developer - add me on fb: Redirecting...

Am facut de curand un grup in care adaug developeri romani! :smiley:

Salut, am trecut si eu de la Unity la unreal si pot sa zic ca nu ma duc inapoi. Inca invat si este foarte mult de invatat. Incerc si eu sa fac un joc multiplayer dar o sa dureze :slight_smile:

Salut, la ce lucrati?

Eu lucrez la un joc survival :smiley:

www.kagogame.com

Arata misto

Salutare, doar ce am aterizat si eu pe soft :slight_smile: .