Unreal Devs Romania

Mai este cineva pe aici din Romania?

dap, sunt eu

Prezent…tocmai mi’am facut contul :cool:

Salutări, prezent si eu. :smiley:

Salut vreau si eu pe catalog :slight_smile:

Salut, nou pe aici :slight_smile: .

Ma asteptam la mai multi.

salut, si eu sunt nou pe aici

Prezent la datorie. :smiley:

Salut. Pentru cine e interesat, am facut un grup de FB sa comunicam mai usor. Join!

Mai stie cineva grupuri/forumuri unde sa gasim romani destepti ca noi ?

Sal, cautati pe youtube Unreal Made Simple

Se cauta programator UE4 ( cunostiinte de C++ si blueprints ) nivel mediu/avansat pentru job in house in Bucuresti.

PM pentru mai multe detalii.

Salutare si bine v-am gasit! Ma bucur sa vad ca nu sunt singur :slight_smile:

Acestea fiind spuse, se intampla sa imi poata explica cineva, va rog, *** as putea face un Game Mode? Am cautat pe toate resursele forumului/motorului si paginile google pana pe la 9-10 si nu am reusit sa gasesc o explicatie/ un filmulet in care sa fie prezentat workflow-ul de la cap la coada. Precizez ca sunt nou in “game design” si, implicit, in blueprints. Stiu AutoCAD, DW (HTML, CSS, JS), AI si vechiul UnrealEd din epoca UT2004 (acesta din urma, nivel mediu).

Va multumesc anticipat!

Salut!
Proiecte din timpul liber](Vice Versa Game - YouTube) realizate in UE4, UT4, UDK si Unity.

Salutare lume!
Spor la treabă ! :slight_smile:

Si io da mam mutat in 'Merica

Salutare,de curand,mai pe inteles de o saptamana m-am apucat de invatat unreal engine 4 cu ajutorul youtube-u-lui si am reusit sa creez o casa dar sunt multe chestii ce nu le stiu si as vrea sa le invat,am downloadat si cateva asset-uri gratis dar nustiu *** sa le instalez,sunt multe ce as vrea sa le invat

Salutare baieti :slight_smile:

Salutare tuturor!