Anyone from Poland?/"siemka kto PL?"

Witam wszystkich. Mam problemy z utworzeniem prostej gry w ue4. Ludzi z dobrymi duszami zdolnymi do pomocy (oczywiście nie za darmo)proszę o jakiś priv :slight_smile: .
Pozdrawiam

siema, w końcu polak :smiley: odezwij się jeśli jeszcze odwiedzasz to forum

Siema. No niestety mam zajęte ręce, bo pracuje nad prototypem własnej gry. Tworze epicką grę bazując na starej z 2000 roku.

Uszanowanie, nareszcie jakiś powód żeby przestawić autokorektę na PL

Pytaj, pomoge jak bede mogl.

Heja co tu tak malo nas ? :slight_smile:

wszyscy pracuja ;p

Albo robia gry po pracy. :smiley:

No, każdy do pracy leci, a potem po południu w Unrealu siedzi, bo życie to nie sen, wpierw trza zap*****ć a potem bawić się w Game Development.

Wbrew pozorom polaków tu paru jest… Ale mało się udzielają.

Niestety true story. Jest ktoś chętny wziąć udział w fanowskim projekcie gry 3D, cRPG w celach rozwojowych?

Może mógłbym co nieco pomóc. Póki co całkiem nieźle sam sobie radze, 3D Arts i animacja oraz blueprint. Jakbyś mi wysłał jakieś info na pm to byłbym w stanie więcej powiedzieć, czy biorę udział.

Witam! Ponieważ UE4 jest nowe postanowiłem spróbować swoich sił z tym silnikiem. Mam nadzieję, że będę mógł się tu dużo udzielać i rozbudujemy Polską społeczność.
No, ale najpierw to UE4 trzeba odpalić. I tutaj mam pytanie.
Niestety, przez jeszcze dłuższy czas (ok. miesiąc) będę miał bardzo zwolniony internet. Pobrałem EpicLauncher i założyłem konto na GitHub. Podałem znajomemu link, żeby pobrał mi pliki tam zamieszczone w ZIPie. I teraz, gdy wklejam te pliki do folderu 4.7, to EpicLauncher cały czas chce pobierać od nowa cały silnik. Co zrobić, żeby to włączyć? Czy wkleić te pliki do nowego folderu? Czy może najpierw Epiclauncher pobiera pliki do innego folderu i stamtąd je instaluje? (Pobierane pliki niby mają 4,x GB, a to co pobrał kumpel ma 8,14GB)

Witam! Ponieważ UE4 jest nowe postanowiłem spróbować swoich sił z tym silnikiem. Mam nadzieję, że będę mógł się tu dużo udzielać i rozbudujemy Polską społeczność.
No, ale najpierw to UE4 trzeba odpalić. I tutaj mam pytanie.
Niestety, przez jeszcze dłuższy czas (ok. miesiąc) będę miał bardzo zwolniony internet. Pobrałem EpicLauncher i założyłem konto na GitHub. Podałem znajomemu link, żeby pobrał mi pliki tam zamieszczone w ZIPie. I teraz, gdy wklejam te pliki do folderu 4.7, to EpicLauncher cały czas chce pobierać od nowa cały silnik. Co zrobić, żeby to włączyć? Czy wkleić te pliki do nowego folderu? Czy może najpierw Epiclauncher pobiera pliki do innego folderu i stamtąd je instaluje? (Pobierane pliki niby mają 4,x GB, a to co pobrał kumpel ma 8,14GB)

Mozesz wszystko uruchomic bez launchera. Ale wtedy bedziesz chyba offline.
A chce pobierac bo pewnie masz 4.7.0 a juz jes 4.7.1, unreal ciagle pobiera nowy silnik tam co tydzien 2-3gb.

Siema, ogarnia ktoś UE i C++? Jak ktoś wie, od czego zacząć programowanie w UE4 to proszę o kontakt.

Witam serdecznie, nowy tu jestem, dopiero swoją przygode zaczynam z game dev’em, mam nadzieje, że mi się uda czegoś fajnego nauczyc :slight_smile:

Również witam wszystkich rodaków :slight_smile:
Wpadłem z ciekawości zobaczyć co się tu święci, bo internety mówią że UE4 to cudeńko, więc mam nadzieję, że zostanę tu na dłużej :wink:

Cześć, witam wszystkich Polaków.
Ziuber - Zacząć można od tutoriali na Youtube. Sam też nagrałem kilka filmów: http://www.youtube.com/watch?v=cY8MsPYFT1U&list=PLgwhqR8QlpRVMRTIVpLKWVquZyXHGtdPI

Witam wszystkich! :wink:

No witam, witam. Miło widziec polskie znaki…heheh. Mam nadzieję, że troche więcej tutaj się nas odnajdzie.