Announcement

Collapse
No announcement yet.

Polish Developers

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Polish Developers

Witam, zwiazku z tym, że nie nas dla działu zakładam osobny temat dla polaków.
    Last edited by blashix; 10-29-2015, 08:05 AM.
    AMD Athlon X2 250 3Ghz | ASUS M4N68T-M LE V2 | HyperX 4GB 1600 Mhz CL10 + Elixir 2GB 1333Mhz CL9 | Gigabyte HD 5450 1GB | WD Blue 160GB | Procomp ATX KY-500W | Windows 10 64 bit

O, fajnie przeczytać tutaj coś po polsku. Pozdrowienia dla polaków
    If I say something without any sense, it's because I'm Polish. Sorry, my english is what it is, because I'm still learning.

<ARTSTATION> <DEVIANTART> <TUMBLR> <PORTFOLIO>

Comment

Malo nas tu jest.

Comment

Originally posted by EriHoshi View Post
        Malo nas tu jest.
        Nie tak wcale malo, ale wiekszosc nie jest zbyt aktywna i to tyle. Co do miejsca polskich watkow, to patrzac na mapki mona i tu i tam robic.

Comment

Hej, witam wszystkich, coś mało nas tutaj, ale może znajdzie się więcej

Jestem Łukasz, 28 lat, informatyk i prowadzę kanał o UE4 i programowaniu na YT.
          Na razie porady, tutoriale, prototypy i streamy są po angielsku (https://www.youtube.com/UnrealTefel)
          Myślę, że jak będzie nas kilku to zacznę nagrywać materiały w języku polskim.

Comment

Cicho tu jakoś :/
            English is NOT my native language, so if I do an error - don't eat me

Comment

Dopiero sie dowiedzialem o istnieniu gry "Paragon", widze ze jest tutaj tez ktos z Polski

Comment

czemu nie mozna sciagnac gry Paragon?

Comment

Heja, to i ja się przywitam.

Comment

Hej, jestem tu nowy i ogólnie mam spory problem. Zainstalowałem Epic Games Launcher i w nim silnik Unreal Engine 4.15.3, gdy klikam uruchom wyświetla się "proszę czekać" po czym wszystko wraca do normy a silnik się nie uruchamia.
                    EDIT
                    Błąd 0xc00007b
                    System
                    Windows 7 ultimate 64bit
                    Last edited by lachu003; 07-17-2017, 02:13 PM.

Comment

Originally posted by lachu003 View Post
                      Hej, jestem tu nowy i ogólnie mam spory problem. Zainstalowałem Epic Games Launcher i w nim silnik Unreal Engine 4.15.3, gdy klikam uruchom wyświetla się "proszę czekać" po czym wszystko wraca do normy a silnik się nie uruchamia.
                      EDIT
                      Błąd 0xc00007b
                      System
                      Windows 7 ultimate 64bit
                      Zaktualizuj sterowniki do karty graficznej, oraz directx - powinno pomóc.

Tak w ogóle witam wszystkich rodaków.

Comment

Witam rodaków.
                        Ot kilku dni zacząłem przygodę z UE4. Jak na razie to ogromna zagadka... strasznie dużo opcji i ustawień. Bardzo dużo pytań...

Comment

Working...
                        X