Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bulgarian developers!

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Добре дошъл, никога не е късно да минеш към нашият бряг Лесно ли свикна вече или още не можеш да повярваш, колко лесно е всичко в сравнение с unity?

Comment

Living in Sofia...loving Bulgarians and Unreal.

For collaborations write me:
      botteghelli@gmail.com

www.auravedawords.blogspot.com

до скоро !

Comment

Здравейте на всички!

Искам да ви поканя на първия български мийтъп за гейм девелопъри. Идеята е простичка - ще има няколко кратки лекции по 15 мин, част в която гостите мога да покажат по какво работят и накрая почерка с бира и пица. Лекциите са кратки, за да може после всеки да може сподели опита си по темите в свободен разговор. Малко късно видях темата, но мийтъпа ще се състои всеки месец, така че който изпусне, ще може да дойде след месец.

ФБ Ивент: https://www.facebook.com/events/898943130182413/
        Meetup.com Ивент: http://www.meetup.com/Sofia-Game-Dev...nts/225089519/

And now in English!

Hello Everybody!

I would like to invite you to the first game dev meetup. The idea is very simple - there will be two to three 15 min lectures, a section where everybody can present the project they are currently working on and finally mingling with beer and pizza. The lectures will be very short, so the people can discuss the topics with each other. I saw that there is a Bulgarian topic, a little too late, so if you miss the meetup, don't worry, there will be another one in a month time.

Stan
        Coherent-Labs Team

Comment

дано следващият месец успея да доида

Comment

Zdraveite momcheta i momicheta narpavil sum facebook group-a
            https://www.facebook.com/groups/1524351217855970/

Comment

Здравейте хора.Досега съм цъкал само на Блендер.Исакм да инсталирам Unreal Engine ,но ми дава грешка в инсталацията на новата верися 4.10.Тука по форумите нищо не намирам за решение на проблема.
              Някой от вас да знае защо се получава и акак може да се оправи.От много време ми се искаше да подхвана Unreal.

Comment

поздрави и от мен! от няколко месеца в офиса ни разцъкваме ue4 за целите на архитектурна визуализация. но засега не съм поствал резултати от работата ни. напредваме бавно, но славно! планираме и нещо като стаж/обучение в офиса ни след края на януари.

Comment

еее супер трябва ми малко помощ ?!?!? става на въпрос за height map

Comment

Bulgerian

Ima li hora koito vse oshte se zanimavat s UE ?

Comment

Здравейте, тук във форума виждам, че в дискусията, никой не е писал от 2015? Има ли някакво място, където се събирате да обсъждате идеи? Онлайн? Програма за гласова комуникация? В София съм, занимавал съм се с Blender, но го изоставих, 3DSMax, Cinema4D, Unity+Playmaker (последно това правя), Unreal 4 пробвал съм и чудесен, иска ми се да продължа само с Unreal но е трудно, когато се мъчиш сам. Би било чудесно ако има с кого да споделиш, опит, проблеми, решения, best practices, добри tutorials.
                      Искам да вложа много време в Unreal, но разбира се го правя след работа и когато мога. Ще се радвам ако се намери някой с когото да работим(учим) заедно.

скайп - Snuff2, e-mail : snuff.mcloud@gmail.com

Comment

Originally posted by Snuffules View Post
                        Здравейте, тук във форума виждам, че в дискусията, никой не е писал от 2015? Има ли някакво място, където се събирате да обсъждате идеи? Онлайн? Програма за гласова комуникация? В София съм, занимавал съм се с Blender, но го изоставих, 3DSMax, Cinema4D, Unity+Playmaker (последно това правя), Unreal 4 пробвал съм и чудесен, иска ми се да продължа само с Unreal но е трудно, когато се мъчиш сам. Би било чудесно ако има с кого да споделиш, опит, проблеми, решения, best practices, добри tutorials.
                        Искам да вложа много време в Unreal, но разбира се го правя след работа и когато мога. Ще се радвам ако се намери някой с когото да работим(учим) заедно.

скайп - Snuff2, e-mail : snuff.mcloud@gmail.com
                        Примерно в тази група https://www.facebook.com/groups/674907599308128/ има над 150 човека ползващи Unity, Unreal, Blender и други подобни програми.

Comment

Хей Има ли някой ?

Comment

Да. Все още има
                            Raise the Black Flag!

- [TUT]: HTTP GET Request in C++
                            - [Tool]: Game Site Tracker website for your project
                            - [Website]: Website for my game Leviathan

Comment

Working...
                            X