Announcement

Collapse
No announcement yet.

Anyone from Poland?/"siemka kto PL?"

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Witam serdecznie, nowy tu jestem, dopiero swoją przygode zaczynam z game dev'em, mam nadzieje, że mi się uda czegoś fajnego nauczyc

Comment

Również witam wszystkich rodaków
      Wpadłem z ciekawości zobaczyć co się tu święci, bo internety mówią że UE4 to cudeńko, więc mam nadzieję, że zostanę tu na dłużej

Comment

Cześć, witam wszystkich Polaków.
        Ziuber - Zacząć można od tutoriali na Youtube. Sam też nagrałem kilka filmów: http://www.youtube.com/watch?v=cY8Ms...KWVquZyXHGtdPI

Comment

Witam wszystkich!

Comment

No witam, witam. Miło widziec polskie znaki...heheh. Mam nadzieję, że troche więcej tutaj się nas odnajdzie.

Comment

Dzieńdoberek wszystkim

Comment

Cześć wszystkim! Fajnie, że jesteście - pozdrowienia.

Comment

Witam witam również zainteresowałem się Unreal Engine 4 jakby ktoś chciał to możemy dodać siebie do znajomych w launcher epic games

Comment

Cześć, udało mi się skończyć pierwszy projekt archviz i chciałem się tu pochwalić i posłuchać waszej krytyki. Film jest w moim wątku na temat tego projektu: https://forums.unrealengine.com/show...l=1#post297928

Comment

Siemanko

Comment

Cześc. Też jestem z Polski i zastanawiam się nad tym czy ktoś byłby zainteresowany materiałami na YT w języku polskim
                        Tutaj link do playlisty w j. angielskim: https://www.youtube.com/watch?v=cY8M...KWVquZyXHGtdPI

Comment

Cześć wszystkim

Comment

Witam.
                            Czy ktoś orientuje się którym numerem była oznaczona pierwsza wersja UnrealEngine ze wsparciem wydania gier na android?
                            Mam nieco przestarzały komp i z tego względu pilnie poszukuje takiej właśnie wersji UE z mniejszymi wymaganiami.
                            Jeszcze jakby ktoś z was mógł wyjaśnić czy nowe przepisy w najnowszych wersjach typu że pełna wersja i dystrybucja za darmo,a po przekroczeniu 3000$zarobku dajemy 5% dla epic games.Chodzi mi o to czy te waśnie zobowiązania są tylko w od wersji 4.0 czy dotyczą też wszystkich poprzednich?
                            Proszę o info.

Comment

Siemano
                              Realtime Database Firebase | Ultimate Mobile Kit Firebase | Extended Facebook | Universal Mobile Ads | Google Analytics

Comment

Witam, widze ze sporo nas jest, super, sory za pismo, mieszkam juz 21 lat w hiszpani y troche zapominam bo niepisze y nie rozmawiam z nikim.

Comment

Working...
                                X